Urodzinowy NaviDog Pomorski Dogtrekking Borowo 20.10.2018


20 października mieliśmy okazję spotkać się podczas urodzinowego NAviDoga. Czemu urodzinowego? Bo w październiku mineły 2 lata od kiedy organizujemy ten dogtrekking :)
To wspaniałe dwa lata, poznaliśmy tak wiele świetnych osób i psów, zwiedziliśmy razem z Wami tak dużo kaszubskich lasów, wytyczyliśmy setki kilometrów tras dogtrekkingowych.
A tradycyjnie nasze urodzinowe spotkanie odbywa się tam, gdzie to wszystko się zaczęło, czyli w Borowie koło Nowego Dworu Wejherowskiego.


Wspaniałe jest to, że w naszym dogtrekkingu uczestniczą ludzie z różnymi psami, w różnym wieku i kondycji fizycznej. Że ludzie pożyczają na trasę nasze psy, a potem decydują się na adopcję psa ze schroniska i potem przychodzą na dogtrekking z własnym futrem. Czasem na nasze spotkania NaviDog przychodzą też osoby z psami na domach tymczasowych, które dopiero szukają swojej przystani. Dla każdego znajdzie się miejsce na NaviDogu :)Pogoda dopisała, ponieważ prawie nie padało, a jak wiadomo jesienią może być różnie :) Tereny jak przystało na kaszuby - przepiękne. Trasy dogtrekkingu do wyboru z trzech długości - 5, 10 i 20 km. Także każdy znajdzie coś dla siebie i swojego psa. Fajnie, że ten dogtrekking nie jest mocno rywalizacyjny, że chodzi o spotkanie i aktywny spacer z psem, że uczestnicy jeśli mają ochotę idą sobie w grupkach i socjalizują psiaki, no a przy okazji siebie :)Oczywiście po trasie dogtrekkingu należy uzupełnić kalorie. Tym razem mieliśmy dla Was nie tylko hawę, herbatę i kiełby, ale również wielki gar grochówki na wędzonce :) No i miliony pysznych ciast! Miło było po trasie posiedzieć, pogadać, omówić trasę no i po prostu posiedzieć wokół ognia :)

Było super! Bardzo Wam dziękujemy za tak liczne przybycie i już teraz zapraszamy Was na Charytatywny Dogtrekking - już 1.12 w Gołębiewie :)


 Charytatywny dogtrekkingdogtrekking dogtrekking pomorski pomorski dogtrekking dogtrekking kaszuby dogtrekking pomorze, dogtrekking pomorskie , spacer, spacer z psem, aktywnie

dogtrekking dogtrekking pomorski pomorski dogtrekking dogtrekking kaszuby dogtrekking pomorze, dogtrekking pomorskie , spacer, spacer z psem, aktywnie dogtrekking dogtrekking pomorski pomorski dogtrekking dogtrekking kaszuby dogtrekking pomorze, dogtrekking pomorskie , spacer, spacer z psem, aktywnie dogtrekking dogtrekking pomorski pomorski dogtrekking dogtrekking kaszuby dogtrekking pomorze, dogtrekking pomorskie , spacer, spacer z psem, aktywnie dogtrekking dogtrekking pomorski pomorski dogtrekking dogtrekking kaszuby dogtrekking pomorze, dogtrekking pomorskie , spacer, spacer z psem, aktywnie dogtrekking dogtrekking pomorski pomorski dogtrekking dogtrekking kaszuby dogtrekking pomorze, dogtrekking pomorskie , spacer, spacer z psem, aktywnie dogtrekking dogtrekking pomorski pomorski dogtrekking dogtrekking kaszuby dogtrekking pomorze, dogtrekking pomorskie , spacer, spacer z psem, aktywnie dogtrekking dogtrekking pomorski pomorski dogtrekking dogtrekking kaszuby dogtrekking pomorze, dogtrekking pomorskie , spacer, spacer z psem, aktywnie