RAJDY  I INNE HASANIA PO LESIE

czyli wesoła trasa w dobrym towarzystwie, czasem bez mapy, czasem z mapą, czasem w dzień, czasem w nocy, czasem z zadaniami, czasem bez, ale na pewno  bez spiny :) 

Planowane spotkania

Leśne zagadki
czyli
Borowy Dzień Dziecka 
29.05.2021
Jezioro Borowo

Co to jest?

To zupełnie nowy, inny typ spotkania. Połączenie elementów nawigacyjnych, z rozbudowanymi zadaniami :) 

29 maja to idealny czas, aby świętować Dzień Dziecka- a każdy z nas ma w sobie trochę z dzieciaka, prawda? Zapraszamy Was nad piękne Jezioro Borowo, gdzie czekać będzie na Was masa przygód! Przygotujemy dla Was kilka naprawdę fajnych zadań, które będą świetną zabawą zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci :) Dodatkowo- zadania będą ukryte, trzeba będzie samodzielnie je wyszukać posługując się mapą W odróżnieniu od NaviDoga czy rajdu- wszystkie zadania będą do 2 km od bazy- możecie więc sami zadecydować ile z nich robicie, kiedy wpadacie na kiełbaskę i jaką trasę macie ochotę przejść- bo można sobie z tych zagadek i zadań zrobić niezły spacer z przygodami :) To co? Macie ochotę pobawić się z nami? 

Gdzie i kiedy ? 

Spotykamy się  29 maja 2021, w sobotę, na plaży nad Jeziorem Borowo koło Nowego Dworu Wejherowskiego w godzinach 11:00- 13:30.W tym czasie będziemy wydawać Wam pakiety startowe ;)  Limit czasu na powrót to 17:00, w bazie czekać będzie na Was kawa, herbata oraz kiełbaski z ogniska wraz z pieczywem oraz keczuporami i musztardą :) Może jakieś ciastki też się znajdą? 

Jak się zapisać ?

Zapisujecie się na listę tu: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1lIaW-cc8HUWip-4LCCWmWXj6pEHGEQAd0CHzoDZszxs/edit?usp=sharing

Lista jest tylko dla nas pomocą, abyśmy wiedzieli ile czego kupić, ile kart startowych przygotować oraz do weryfikacji Waszych przelewów :)  Nie jest Waszym zobowiązaniem, tylko i wyłącznie informacją dla nas. Ale jest publiczna i jawna, więc wpisując się na nią, działacie świadomie :) 


Ile kosztuje udział w rajdzie? 

Możecie zapłacić za udział w spotkaniu przelewem albo gotówką. Ceny przedstawiają się następująco

PRZELEW ( przedpłata do czwartku 27.05.2021):

- osoba dorosła: 35 zł, dziecko: 25 zł

GOTÓWKA ( na miejscu)

- Osoba dorosła: 45 zł,

- Dziecko: 35 zł

OPŁATY STARTOWE NIE PODLEGAJĄ ZWROTOWI ANI PRZENIESIENIU NA INNY TERMIN, JEŚLI WIĘC NIE CHCESZ RYZYKOWAĆ- WYBIERZ GOTÓWKĘ. KWOTA JEST WYŻSZA, ALE WTEDY RYZYKO JEST PO NASZEJ STRONIE :)

Dzieci do lat 3 zwolnione są z opłaty startowej, ale dopiszcie je do listy, żebyśmy mogli je wkalkulować w ciastki, tylko wpiszcie w nawiasie wiek dziecka.

DANE DO PRZELEWU ( NOWE!!!)


Agnieszka Matykowska Zamenhofa 4/30 81-218 Gdynia


14 1050 1764 1000 0097 2125 2212 ING


w tytule wpiszcie proszę imiona i nazwiska uczestników i nazwę imprezy, żebyśmy mogli zaznaczyć wpłaty na liście :)

Co ze sobą zabrać?

- ciepłe ubranie, kurtkę przeciwdeszczową no i ogólnie strój odpowiedni do lasu, także szpilki zostawcie w chacie

- będziemy mieli dla Was jednorazowe kubki, ale jeśli chcecie być eko i pić z przyjemniejszego naczynia niż styropianowy kubek, to weźcie sobie kubasy

- własny długopis lub inne pisadłoCo od nas dostajecie?

- zadania

- mapy z rozmieszczeniem zadań
- kiełbaski
- pieczywo
- keczup, musztarda
- kawa herbata
- ognisko

- wywiezienie i utylizację śmieci po imprezie

Jeszcze kilka formalnych spraw...

1. Lista startowa jest widoczna publicznie i jawna. Wpisując się na nią udzielacie zgody na upublicznienie swoich danych na potrzeby organizacji danej imprezy przez  Jagodę Matykowską i Roberta Cieslińskiego. Po zakończeniu imprezy lista jest niszczona, a dane nie są przechowywane.

2. Jesteście na imprezie, czasem z imprezy są zdjęcia. Uczestnicząc w imprezie wyrażacie zgodę na wykorzystanie Waszego wizerunku w materiałach z imprezy, czyli na zdjęciach i filmach. Ale oczywiście jeśli jakieś zdjęcie bardzo się Wam nie podoba- dajcie znać i postaramy się je usunąć :)

3. Przygotujemy dla Was śmietniki i poprosimy, abyście z nich korzystali. Wasze śmieci utylizujemy po imprezie- ale łatwiej nam będzie zabierać posegregowane worki ze śmieciami, niż zbierać opakowania po czymkolwiek bądź z całego terenu .

4. Jeśli idziecie z psem, to pamiętajcie, że pies przez cały czas musi być na smyczy. 
5. Zaparkuj mądrze. Pamiętajcie, że jak zastawicie bramę lub skrzyżowanie, to straż miejska Was dojedzie. Lepiej zaparkować auto bezpiecznie i przejść 500 m do startu niż dostać mandat. Tak samo jak słabo jest zastawić innego uczestnika :) 


Minione SPOTKANIA

ZIELONY RAJD 
24.04.2021 Gdynia 

JAJO rajd czyli z jajem po lesie
27.03.2021 Gdynia

Walentynkowy Rajd po gdyńskich lasach
13.02.2021 Gdynia

ŁUBUDUBU czyli Rajd na Kartki
16.01.2021 Gdynia

Rajd Ziemniaka czyli dzienny rajd z przygodami
4.10.2020
Gdynia

28.08.2020

GARAGE night rajd 

czyli nocny rajd na koniec wakacji :) 

17.07.2020
GARAGE night rajd

17.11.2019
Przygodowy Leśny Rajd 
WYZWANIE SKAUTA