RAJDY  I INNE HASANIA PO LESIE

czyli wesoła trasa w dobrym towarzystwie, czasem bez mapy, czasem z mapą, czasem w dzień, czasem w nocy, czasem z zadaniami, czasem bez, ale na pewno  bez spiny :) 

Jeśli chciałbyś, żebyśmy zorganizowali rajd specjalnie dla Twojej firmy/ekipy - napisz do nas na husky@psiezaprzegi.info i postaramy się coś wymyśleć :) 

Planowane spotkania

No to bam, z tym nocnym łażeniem po lesie! Zapraszamy Was na nocny spacer, albo nawet rajd po Lasach Trójmiejskich, z psem lub bez psa, ale na pewno w dobrym towarzystwie. Chcielibyśmy, żeby była to okazja do spędzenia miło czasu, posłuchania lasu nocą i rozruszania kości, nie jest to rywalizacja ani żadne zawody. A na koniec wiadomo- grill, kiełby, słuchanie puszczyków i ploty albo opowieści o duchach albo o czym tam chcecie. Ci, którzy byli na poprzednich edycjach wiedzą, że zgubić się nie da, za to spędzić miło czas- owszem Poniżej garść najważniejszych informacji dla wszystkich nocnych wariatów 

Co to jest?

Cała zadyma polega na przejściu ok. 10 kilometrowej trasy, która jest przez nas wyznaczona odblaskowymi taśmami. Na pewno więc się nie zgubicie, możecie po prostu iść, relaksować się i w dowolnym tempie przemierzać przygotowaną dla Was trasę.
Jak już wrócicie do bazy, czyli do garażu na Promiennej 3 w Gdyni, czekać będzie na Was grill, kawa, herbata i kiełbaski. Wiec po trasie będzie można sobie odpocząć i pooglądać gwiazdy przy żarze. Czyli atmosfera jak na NaviDogu, tylko, że nocą i bez nawigowania się.
Na nocny rajd oczywiście możesz wziąć swojego psa, ale nie jest to konieczne. Jeśli jednak bierzesz sierściucha, to pamiętaj, że w Lasach Państwowych pies musi być przypięty na smyczy, bo inaczej ręka, noga, mózg na ścianie, zły pan Gajowy i w ogóle groza.


Gdzie i kiedy ? 

Spotykamy się w piątek,
Baza znajduje się na Promiennej 3 w Gdyni. Już kilka razy się tam widzieliśmy, więc mniej więcej pamiętacie to miejsce na Witominie :) Uczulamy na parkowanie aut- to małe uliczki, wąskie, najeżone bramami- może warto przyjechać autobusem, albo zaparkować gdzieś dalej, żeby nie zastawiać chodnika, ani wyjazdu z bram.
Start jest w godzinach 21:00-22:30. To okno startu pozwoli uniknąć tłumu zarówno podczas startu, jak i na mecie :) 
Limitem czasu na trasie jest godzina 24:30. 

Jak się zapisać ?

Zapisujecie się na listę tu: 

Lista jest tylko dla nas pomocą, abyśmy wiedzieli ile czego kupić oraz do weryfikacji Waszych przelewów :)  Nie jest Waszym zobowiązaniem, tylko i wyłącznie informacją dla nas. Ale jest publiczna i jawna, więc wpisując się na nią, działacie świadomie :) 


Ile kosztuje udział w rajdzie? 

Możecie zapłacić za udział w spotkaniu przelewem albo gotówką. Ceny przedstawiają się następująco

PRZELEW ( przedpłata do środy 21.06.2023):

- osoba dorosła: 45 zł, dziecko: 35 zł

GOTÓWKA ( na miejscu)

- Osoba dorosła: 55 zł,

- Dziecko: 45 zł

OPŁATY STARTOWE NIE PODLEGAJĄ ZWROTOWI ANI PRZENIESIENIU NA INNY TERMIN, JEŚLI WIĘC NIE CHCESZ RYZYKOWAĆ- WYBIERZ GOTÓWKĘ. KWOTA JEST WYŻSZA, ALE WTEDY RYZYKO JEST PO NASZEJ STRONIE :)

Dzieci do lat 3 zwolnione są z opłaty startowej, ale dopiszcie je do listy, żebyśmy mogli je wkalkulować w ciastki, tylko wpiszcie w nawiasie wiek dziecka.

DANE DO PRZELEWU 


Agnieszka Matykowska Zamenhofa 4/30 81-218 Gdynia


14 1050 1764 1000 0097 2125 2212 ING


w tytule wpiszcie proszę imiona i nazwiska uczestników i nazwę imprezy, żebyśmy mogli zaznaczyć wpłaty na liście :)

Co ze sobą zabrać?

- LATARKĘ 

- ciepłe ubranie, kurtkę przeciwdeszczową no i ogólnie strój odpowiedni do lasu, także szpilki zostawcie w chacie

- będziemy mieli dla Was  kubki, ale swój kubek to swój :)

Co od nas dostajecie?

- przygotowaną, oznaczoną trasę

- wyżerkę na mecie

- kawę, herbatę na mecie

- utylizację śmieci po imprezie

Jeszcze kilka formalnych spraw...

1. Lista startowa jest widoczna publicznie i jawna. Wpisując się na nią udzielacie zgody na upublicznienie swoich danych na potrzeby organizacji danej imprezy przez  Jagodę Matykowską i Roberta Cieslińskiego. Po zakończeniu imprezy lista jest niszczona, a dane nie są przechowywane.

2. Jesteście na imprezie, czasem z imprezy są zdjęcia. Uczestnicząc w imprezie wyrażacie zgodę na wykorzystanie Waszego wizerunku w materiałach z imprezy, czyli na zdjęciach i filmach. Ale oczywiście jeśli jakieś zdjęcie bardzo się Wam nie podoba- dajcie znać i postaramy się je usunąć :)

3. Przygotujemy dla Was śmietniki i poprosimy, abyście z nich korzystali. Wasze śmieci utylizujemy po imprezie- ale łatwiej nam będzie zabierać posegregowane worki ze śmieciami, niż zbierać opakowania po czymkolwiek bądź z całego terenu .

4. Jeśli idziecie z psem, to pamiętajcie, że pies przez cały czas musi być na smyczy. 
5. Zaparkuj mądrze. Pamiętajcie, że jak zastawicie bramę lub skrzyżowanie, to straż miejska Was dojedzie. Lepiej zaparkować auto bezpiecznie i przejść 500 m do startu niż dostać mandat. Tak samo jak słabo jest zastawić innego uczestnika :) 


Minione SPOTKANIA

Walentynkowy Rajd 
Gdynia 12.02.2022

JESTEŚ U PANI! 
czyli leśny rajd z przygodami
Gdynia 4.09.2021

NOCNY RAJD
Piątek 2 lipca 2021

Rogulewo


ZIELONY RAJD 
24.04.2021 Gdynia 

JAJO rajd czyli z jajem po lesie
27.03.2021 Gdynia

Walentynkowy Rajd po gdyńskich lasach
13.02.2021 Gdynia

ŁUBUDUBU czyli Rajd na Kartki
16.01.2021 Gdynia

Rajd Ziemniaka czyli dzienny rajd z przygodami
4.10.2020
Gdynia

28.08.2020

GARAGE night rajd 

czyli nocny rajd na koniec wakacji :) 

17.07.2020
GARAGE night rajd

17.11.2019
Przygodowy Leśny Rajd 
WYZWANIE SKAUTA