Charytatywny NaviDog czyli Pomorski Dogtrekking Gołębiewo 1.12.2018

Grudzień. Przed Świętami. Trochę może zimowo? Weź futro i chodź na spacer do lasu. Na dogtrekking :) Startujemy z Gołębiewa, więc bliziutko, na granicy trzech miast- Gdyni, Sopotu i Gdańska ;)

 Charytatywny dogtrekkingPrzy okazji swoim startem w tym dogtrekkingu wspomożesz mieszkańców schroniska Ciapkowo w Gdyni. Dodatkowo podczas imprezy będziecie mieli okazję zakupić fajne prezenty na charytatywnym bazarku Ciapkowym i dorzucić kasę do puchy dla bezdomnych zwierzaków. Również ta impreza jest częścią naszej corocznej akcji Zwierzęta Też Chcą Mieć Święta 1. Gdzie?


Nasz dogtrekking planujemy blisko Gdyni, bo na polu rekreacyjnym koło Leśnictwa Gołębiewo. Na mapce znajdującej się na www.navidog.pl znajdziecie dokładną lokalizację.

Start jest na ostatnim na tej drodze parkingu z wiatami.

Współrzędne GPS to 54°26'33.5"N 18°29'48.4"E


UCZULAMY NA TO, ABY PARKOWAĆ AUTA TYLKO I WYŁĄCZNIE NA WYZNACZONYCH PARKINGACH!


2. Godzina startu


Startujemy o godzinie 11:00, nie ma opcji wystartować wcześniej, natomiast jest opcja wystartowania później czyli do godz. 12:00.


Proponujemy jednak być trochę wcześniej niż 11:00, żeby odebrać mapę, podpisać listę startową itp. Oczywiście nie jest to walka o złote kalesony- jak się spóźnicie nic się nie stanie, po prostu wyruszycie na trasę później, ale czas wszystkim uczestnikom liczy się od godziny 11:00.Biuro jest otwarte w godz. 10:00 - 12:00, ale startujemy na trasę od 11:00 do 12:00.3. Jak się zapisać?


Prosimy o zapisywanie się na charytatywny dogtrekking tutaj: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1mtA7C8fNyb8NQjBJ1yL_smDIE0hxPlYn9bmlG3J3viw/edit?usp=sharing


 Lista ta jest również lista osób do ubezpieczenia NNW, prosimy więc o wpisywanie pełnych imion i nazwisk wszystkich uczestników.


 

4. Wyżerka


Jak zawsze planujemy dla Was mały poczęstunek, bo po trasie dogtrekkingu trzeba uzupełnić kalorie :) ale jest to raczej prosty, ciepły posiłek, więc jeśli macie jakąś specyficzną dietę, to bierzcie żarcie ze sobą- ognisko będzie do Waszej dyspozycji. Będziemy tez mieli dla Was herbatę i kawę na rozgrzanie po trasie :)


Stali bywalcy wiedzą też, że na mecie zazwyczaj czekają na Was ciacha. Skąd one się biorą?

Otóż my nie umiemy piec, więc kupujemy dla Was ciasteczka i angażujemy naszą niezastąpioną panią Stenię lub równie niezastąpioną panią Ewcię w upieczenie choć jednego domowego ciasta.

Reszta tak bogato zastawionego słodkiego stołu to zasługa naszych uczestników- kto umie piec i ma ochotę, ten przywozi ze sobą pyszne, domowe ciacho. Czyli to dzięki Wam NaviDogowicze te impreza słynie z najlepszych ciast na świecie :) Jeśli więc umiesz piec i masz na to ochotę- nie krępuj się i przynoś ciacho! :D5. Trasy charytatywnego dogtrekkingu


Proponujemy Wam 3 trasy:


1. Trasa Rookie ( ok. 5 km)


2. Trasa Active ( ok 10 km)


3. Trasa Challenge ( ok. 20 km)


Decyzję odnośnie pokonywanej trasy podejmujecie w momencie startu.6. Opłaty startowe


 

Szczegóły dotyczące płatności znajdziecie na www.NaviDog.pl


Z RACJI FAKTU, ŻE TEN DOGTREKKING MA CHARAKTER CHARYTATYWNY, TO 15 ZŁ Z KAŻDEJ OPŁATY STARTOWEJ PRZEKAZUJEMY DO OTOZ SCHRONISKO CIAPKOWO W GDYNI.

CZYLI IM WAS WIĘCEJ TYM WIĘCEJ KASY DLA BEZDOMNIAKÓW.


 

7. Pogoda


 

Być może zastanawiacie się, co będzie jeśli będzie padać. Spieszymy z odpowiedzią- jak będzie padać, to będzie mokro, jak będzie upał, to będzie gorąco :) Nie ma złej pogody na dogtrekking, jest tylko niewłaściwy strój, ubierzcie się więc odpowiednio do wyjścia w teren


 

8. Nagrody


Nagrody jak na każdym dogtrekkingu będą, ale są to raczej symboliczne upominki dla zwycięzców z każdej kategorii plus małe nagródki które rozdajemy za różne dziwne osiągnięcia. Nie powiemy jakie, bo sami jeszcze nie wiemy.


 


9. Co od nas dostajecie?Dostajecie mapę w formacie A3, przygotowaną i oznakowana trasę dogtrekkingu, wyżerkę i mamy nadzieję, że fajnie spędzony czas :) No i nagrody, jeśli wygracie, albo załapiecie się na jedną z "dziwnych" kategorii.


Zapraszamy Was też do wydarzenia na fb: https://www.facebook.com/events/2334586876820280/
dogtrekking dogtrekking pomorski pomorski dogtrekking dogtrekking kaszuby dogtrekking pomorze, dogtrekking pomorskie , spacer, spacer z psem, aktywnie charytatywny dogtrekking , dogtrekking charytatywny,