Dla firm

Poniżej prezentujemy opis proponowanych przez nas atrakcji. Z doświadczenia wiemy, że nasze programy doskonale sprawdzają się na eventach typu outdoor i indoor i są bardzo atrakcyjny dla wszystkich uczestników.

Pragniemy zapewnić, że nasz zespół tworzą specjaliści, od lat zajmujący się psimizaprzęgami oraz innymi formami rekreacji. Nasza firma jest na rynku od 18 lat. Nasze psy są bardzo bezpieczne i łagodne w stosunku do człowieka. Ich niezwykła cierpliwość oraz chęć kontaktu wynika z faktu, że na co dzień pracują w dogoterapii.

Psy zaprzęgowe

Psy zaprzęgowe i psie zaprzęgi doskonale sprawdzają się jako atrakcje na różnego rodzaju eventach. Stanowią ciekawy punkt na piknikach i eventach promocyjnych. Stworzyliśmy również autorski program integracyjny, pozwalający uczestnikom nie tylko poznać tę formę rekreacji, ale również wzmocnić więzi miedzy uczestnikami i nauczyć ich pracy w zespole. U nas też można powodzić własny psi zaprzęg w roli maszera.  

Integracja

Team building i integracja to nasza specjalność. Posiadamy wiele programów integracyjnych, zarówno outdoorowych, jak i indoorowych. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam stworzyć programy, które integrują uczestników przez zabawę. Pozwalają nie tylko nauczyć grupę współpracy, ale również wyłonić role w zespole i pozwolić każdemu uczestnikowi  wykazać się kreatywnością we współpracy zespołowej. 

Indiańskie Tipi

Ta atrakcja może stanowić niezwykły element zarówno pikniku, jak i imprezy integracyjnej. Niezwykła atmosfera wewnątrz Tipi, ozdoby indiańskie i płonące w środku ognisko stwarzają atmosferę bliskości pozwalają uczestnikom zrelaksować się. W teambuildingu proponujemy zajęcia z Mowy Bębnów, czyli grupową grę na instrumentach perkusyjnych,  oraz wspólne przygotowanie traperskiego posiłku.