Biwaki, wycieczki i pokazy w szkołach

Korzystając z naszych usług masz gwarancję ciekawej, integracyjnej wycieczki lub pokazu w szkole. Nasze programy dostosowane są do wieku uczestników, zajęcia prowadziliśmy zarówno w przedszkolach, jak i w szkołach średnich. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Biwaki

Jeśli planujecie Państwo wyjazd klasowy, możemy go dla Państwa zorganizować. Możemy również zorganizować Państwu atrakcje podczas takiego biwaku. Proponujemy zajęcia integracyjne, zajęcia z psami zaprzęgowymi, wspinaczki lub spływ kajakowy. 

husky@psiezaprzegi.info tel. 696 079 929

Wycieczki

Możemy zorganizować Państwu wycieczkę jednodniową, będącą połączeniem zajęć integracyjnych z psimi zaprzęgami, może to być również spływ kajakowy z atrakcjami. Wycieczka może odbyć się na terenie lasów Trójmiejskich lub na Kaszubach. 

husky@psiezaprzegi.info tel. 696 079 929

Pokazy

W naszej ofercie znajdują się również zajęcia w formie pokazów dla całych szkół lub przedszkoli. Wówczas przyjeżdżamy do Państwa, a uczestnicy przychodzą do nas grupami po kilka klas. Zajecia mogą odbywac się na boisku lub innym terenie zielonym nieopodal szkoły. 

husky@psiezaprzegi.info  tel. 696 079 929